Studentskyltar

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG: 07.00 - 16.00

LUNCHSTÄNGT: 12.00 - 13.00

LÖRDAG/SÖNDAG: STÄNGT

 

MT TRADING & DESIGN AB

VÄSTERLÅNGGATAN 6

681 30 KRISTINEHAMN

 

Vi som jobbar

Patrik Blom

Produktion/Design

patrik@mttradingochdesign.se

070 - 392 36 32

Hans Fallqvist

Produktion/Design/Trycksaker

hans@mttradingochdesign.se

070 - 441 52 97

Niclas Andersson

Produktion

niclas@mttradingochdesign.se

070 -388 14 56

Markus Redman

Produktion/Trycksaker/Design

markus@mttradingochdesign.se

070 - 730 12 07

Malin Karlsson

Kläder/Tryck/Ekonomi

malin@mttradingochdesign.se

070 - 395 05 84

Johan Backman

Design/Produktion

johan@mttradingochdesign.se

0550 - 833 00

Välkommen till MT Trading & Design AB

Kontaktformulär

Logotype

Logotype stämpel - Färg

EPS

PDF

PNG

JPG

 

Logotype stämpel - Svartvit

EPS

PDF

PNG

JPG

 

 

Logotype rak - Färg

EPS

PDF

PNG

JPG

 

Logotype rak - Svartvit

EPS

PDF

PNG

JPG

Samtliga loggor är packade med winrar. Programmet kan laddas ner här gratis

Önskar du våran logga i något annat format: Kontakta oss gärna!